Sonic | Journey

Yola çıkın, başı çekin
Journey’nin gücüyle her türlü ortama atılabilirsiniz.Aşırı işitme kaybı için tasarlanmış olan Journey super power BTE ,sonuna kadar gitmeye hazır.Sonic’in Konuşma değişkeni işleme platformunun gücüyle başlar,güven bağlanabilirlik ve rahatlık kazandırmak için güçlü özellikler ekleyerek devam eder.Journey ile hastalarınızı dışarı gönderin.Yaşadıkları her an zihinlerinde yere edecek.

Konuşmalarda özgüven
Kalabalık bir restoran.Torunlarla bir gezinti.Sokakta gezerken sohpet.Bazı dinleme durumları , eskiden başa çıkamayacakmışsınız gibi gelmiş olabilir ama artık Journey sayesinde hiçbir şeyden geri kalmayacaksınız. Sesleri net ve doğal tutan özellikleri sayesinde Journey ,hastaların her maceraya hazır hissetmesini sağlar

Konuşma bizim önceliğimiz.
Eğer her hastanın üstesinden gelmek istediği bir işitme zorluğu varsa o da konuşmaları anlamaktır ve Journey onları amaca ulaştırıyor.Konuşma Değişkeni İşleme özelliği daha iyi anlaşılırlık için konuşulan sözcüklerdeki i yumuşak nüansları korur.

Hız doğruluğun anahtarıdır.
Konuşma değişkeni işleme özelliği ,gelen sinyali çok hızlı bir şekilde analiz eder ve kazancı ,saniyede binlerce defa hızlıca ayarlar.

Frekans kontrastı ,netliğin anahtarıdır.
Eğer doğruluğun anahtarı hızsa ,netliğin anahtarı da frekans kontrastıdır.

Gürültü ortadan kayboluyor
Çevredeki gürültüyü bastırma özellikleri sayesinde Journey hastaların gerçekten duymak istediğine odaklanmasını sağlar. Journey’deki çeşitli gürültü azaltma stratejileri ,akustik engel ne olursa olsun dinleme konforunu arttırır.

Konuşma Öncelikli Gürültü Baskılama
Konuşmayı çevredeki gürültüden ayırarak konuşmaların daha rahat ve net olmasını sağlar.

Yumuşak Gürültü Baskılama
Bir işitme cihazının temel amacı ,önemli seslerin yükseltilmesi olmasına rağmen istenmeyen ve rahatsız edici gürültülerin yükseltilmesi amaçlar arasında değildir. Bu ,özellikle düşük seviyeli sesler için geçerlidir. Fan vınlaması veya buzdolabı uğuldaması gibi düşük seviyeli seslerin verdiği rahatsızlığı azaltır

Rüzgar Gürültüsü Baskılama
Rüzgar gürültüsü baskılama özelliği, rüzgarın, mikrofonda bir ‘uğultu’ olmasına engel olarak dışarıda geçirilen vaktin daha keyifli olmasını sağlar. Rüzgar tespit edildiği zaman rüzgar gürültüsü baskılama özelliği ,en düşük frekansları hızlı bir şekilde en iyi yönlü yanıta ayarlar ve anında rahatlık sağlayarak tüm frekanslar boyunca maksimum azaltma uygular.

Yankı Azaltma
Toplantı salonu veya ibadethaneler gibi büyük yerlerde çıkan dolaşma sesini kontrol eder.

Darbe Gürültüsü Baskılama
Yumuşak gürültü veya rüzgar gibi devam eden sesler rahatsız edici olmasına rağmen hastalar , en rahatsızlık vericileri arasında beklenmedik yüksek seslerin yemek takımlarının şıngırdaması veya anahtarların birbirine vurması gibi olduğunu düşünmektedir. Darbe gürültüsü baskılama özelliği önemli konuşma işaretleri içerebilen başka girdileri değiştirmeksizin beklenmedik bir sesi tespit edip bastırır. Sonuç olarak ,konuşma anlaşılırlığından ödün vermeden gelişmiş dinleme konforu sağlanır.