Sonic | Enchant

Tüm insanların günlük hayatın zengin seslerinin tadına vardığı bir dünya düşlüyoruz. Sonic Enchant ile her gün sesler daha güzel!

Artık günlük ani durumlar çok daha anlamlı. Daha hatırı sayılır. Daha neşeli.Yeni Celebrate ile hayatı işte böyle yaşayacaksınız. Günlük yaşam tarzınızdaki insanlar için tasarlandı.

Devrim niteliğindeki SoundDNA platformuyla, Enchant seslerin yepyeni bir yöntemle işitilmesini sağlıyor. Güçlü teknolojileriyle otomatik olarak algılayıp işitsel dünyaya adapte oluyor, böylece konuşmayı net, gürültüyü minimum ve sesli etkileşimleri hissedilir biçimde doğal tutuyor.

Smart Compress
Sonic’in ünlü Konuşma Değişkeni İşleme (Speech Variable Processing (SVP)) platformu artık Smart Compress teknolojisiyle daha mükemmel. SmartCompress ile SVP değişen ses ortamlarına inanılmaz bir çeviklik ile karşılık veriyor. Doğal dinleme ortamlarındaki amplifikasyonu doğru şekilde uyguluyor. SmartCompress içerisinde bulunan yeni Konuşma Değişkeni İşleme ile konuşmanın nüansları korunur.

-Konuşma sesleri öncelikle ele alınır.
-SmartCompress zekice gürültüyü algılar ve amplifikasyonu kontrol eder.
-Kelimleri ve sesli ifadeleri daha rahat ve iyi anlayabilmenizi sağlar.

SPİN Yönetimi
Gürültüde Konuşma Yönetim (SPİN) sistemi farklı yönlerdeki konuşma seslerini de algılayan SPİN Yönlülüğü de kapsıyor. SPİN Gürültü Azaltma konuşma aralıklarındaki arka plan seslerini bile algılar. Böylece SPİN Kontrol ile bu seslerin kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz. SPİN birden fazla gürültü baskılama teknolojisinin aynı anda ve koordineli bir şekilde çalışmasını sağlayan bu sayede duymak istediğiniz sesleri vurgulayan, dikkat dağıtıcı sesleri minimum seviyede tutan benzersiz bir sistemdir.

-SPİN Yönlülük
-SPİN Gürültü Baskılama
-SPİN Engage

Genişletilmiş Dinamik Alan
Enchant 100’e özel Genişletilmiş Dinamik Alan (EDR) ani ve şiddetli seslerin net ve berrak bir şekilde işitilmesini sağlar. (Sinema, konser ve canlı performansların tadını çıkartın!)

Tinnitus SoundSupport
Bu özellik Tinnitus sorunu olan hastaların, tinnituslarının kişiselleştirilmiş ses ve amplifasyon uygulaması ile terapisini sağlamaktadır.

SmartMusic
Canlı performanların dingin harmoniklerinin ve gürleyen seslerin tadına varın. Bu özellik müziği size bozulmamış şekilde sunuyor.

Frekans Transferi
Eğer yüksek frekanslı sesleri duymakta zorluk yaşıyorsanız bu özellik o sesleri düşük frekanslara taşıyarak s ve z harfi gibi yüksek frekanslı konuşma seslerini de duymanızı sağlıyor.

Adaptif Feedback İptali
Sofistike adaptif feedback iptali sistemi rahat dinleme sağlamak için feedback’i yok eder.